O NAS

DERMOBEAUTYINMOTION Z HANNĄ JARYCH NA CZELE

POZNAJ NAS

DERMOBEAUTYINMOTION jest Oficjalnym Dystrybutorem marki Larens oraz Larens Professional Line w salonach kosmetycznych w Polsce i w Europie. Tworzymy Zespół Ambasadorów marki współpracujących z salonami kosmetycznymi. Nasze Salony i Gabinety Partnerskie specjalizują się w kompleksowej diagnostyce i analizie skóry i jej parametrów, dermokonsultacjach w zakresie prawidłowej pielęgnacji domowej i gabinetowej oraz w zabiegach kosmetologii pielęgnacyjnej i leczniczej z zastosowaniem najwyższej jakości kosmeceutyków marki Larens i Larens Professional oraz zaawansowanej aparatury diagnostycznej i zabiegowej. Kosmeceutyki Larens wyróżniają się innowacyjnymi na skalę światową składnikami o potwierdzonym badaniami naukowymi działaniu regenerująco-odmładzającym, a mianowicie kompleksem peptydów kolagenu rybiego oraz kolagenem liposomalnym. Dzięki współpracy z nami salony kosmetyczne mogą odpowiedzieć na potrzeby współczesnego klienta, wprowadzając do swojej oferty niezwykle skuteczne a jednocześnie nieinwazyjne zabiegi kosmetologii regeneracyjnej i leczniczej oparte na działaniu naturalnych kosmeceutyków o opatentowanych składnikach aktywnych, które są bio-stymulatorami tkankowymi i mają zdolność przenikania do skóry właściwej i stymulowania produkcji kolagenu i elastyny.
Założycielką DERMOBEAUTYINMOTION jest Hanna Jarych- Beauty Expert, Ambasadorka marki Larens Professional, Dermokonsultantka i Specjalistka w zakresie kosmetologii pielęgnacyjnej i leczniczej, Event Manager, oraz Lider network-marketingu.

OTWÓRZ salon partnerski larens pro

Od trzech lat wraz z Zespołem Ambasadorek Larens Professional działam na terenie kilku województw w Polsce we współpracy z prestiżowymi salonami kosmetycznymi, klinikami medycyny estetycznej, uzdrowiskami i SPA, organizując eventy z marką Larens i Larens Professional, dermokonsultacjami, badaniami skóry i profesjonalnymi zabiegami pielęgnacyjnymi w doskonałej oprawie. Wspólnie tworzymy Zespół DERMOBEAUTYINMOTION. 

Ponadto wprowadzamy markę Larens Professional do stałej oferty Salonów Kosmetycznych i SPA oraz świadczymy kompleksową pomoc w otwarciu nowego salonu kosmetycznego we współpracy z naszą marką. 

Dostarczamy zaawansowany wielozadaniowy sprzęt kosmetyczny , precyzyjny sprzęt do badania skóry oraz gotowe receptury zabiegowe i kompletną ofertę usług dla nowego salonu. Oferujemy pełną gamę produktów profesjonalnych niezbędnych do wykonywania zabiegów dla wszystkich, nawet najbardziej problematycznych typów cery. Dodatkowo zapewniamy dokumentację niezbędną do pracy z klientem (karta pacjenta, wywiad kosmetyczny, wykaz składników aktywnych wszystkich produktów, zalecenia pielęgnacyjne, oferta i cennik). Otwarcie salonu z DERMOBEAUTYINMOTION oznacza dodatkowo wsparcie marketingowe, szkolenia dla pracowników oraz cykliczne wydarzenia promocyjne z udziałem Zespołu, podczas których Klientki korzystają z bezpłatnych badań skóry.

CO MÓWI O SOBIE ZAŁOŻYCIELKA DERMOBEAUTINMOTION?

Moją misją jest zbudowanie sieci Salonów Partnerskich Larens Professional w Polsce oraz Europie specjalizujących się w kosmetologii pielęgnacyjnej i leczniczej, których wyróżnikiem jest indywidualne podejście do Klienta, kompleksowa diagnoza i analiza problemów skórnych, wyznaczanie spersonalizowanych celów kuracji, profesjonalne doradztwo w zakresie pielęgnacji domowej i gabinetowej z wykorzystaniem najwyższej jakości naturalnych kosmeceutyków i profesjonalnych kosmeceutyków gabinetowych marki Larens Professional oraz mierzenie efektów kilkumiesięcznej terapii. Jako najwyższą wartość w pracy z Klientem uznaję budowanie długofalowych relacji opartych na zaufaniu. Szkolę w zakresie nawiązywania relacji biznesowych i efektywnej współpracy z firmami z sektora Beauty, z aspektów marketingu i przedsiębiorczości w zarządzaniu salonem kosmetycznym, z technik sprzedaży bezpośredniej oraz organizacji eventów i profesjonalnej obsługi klienta, w tym prowadzenia dermokonsultacji, badań skóry i zabiegów kosmetologii pielęgnacyjnej i leczniczej w teorii i praktyce.

JAK PRACUJEMY?

ZOSTAŃ DERMOKONSULTANTKĄ I AMBASADORKĄ MARKI larens PROFESSIONAL

Marzy Ci się kariera w Branży Beauty? Chcesz współpracować z Salonami Kosmetycznymi i zarabiać, budując sieć salonów w marketingu społecznościowym międzynarodowej firmy Larens Internationale?

OTWÓRZ GABINET PARTNERSKI DERMOBEAUTYINMOTION Z MARKĄ larens PROFESSIONAL

Jesteś z wykształcenia kosmetologiem lub absolwentką szkoły o profilu kosmetycznym i marzy Ci się własny gabinet, ale nie wiesz od czego zacząć? Potrzebujesz gotowych procedur zabiegowych, sprzętu, produktów i kompletnej oprawy marketingowej dla Twojego biznesu?

ZORGANIZUJ Z NAMI CYKLICZNE EVENTY Z MARKĄ larens PROFESSIONAL W TWOIM SALONIE

Chcesz zwiększyć rentowność swojego salonu i wyróżnić się na tle konkurencji atrakcyjną ofertą badań skóry i zabiegów kosmetologii pielęgnacyjnej i leczniczej z zastosowaniem kosmeceutyków Larens Professional?

Interesują Cię PRODUKTY LARENS?

Jeżeli prowadzisz salon kosmetyczny lub planujesz otworzy własny biznes w branży beauty, skorzystaj z naszego sprawdzonego know-how. Wypełnij formularz. Oddzwonimy i opowiemy Ci o możliwościach współpracy z nami.